381 000 products sold on & & eBay. Find out more
LEMONA

Creality uudised

CREALITY täiustab oma tooteid igal aastal, et vastata tarbijate üha kasvavatele vajadustele. Me ei ole  maha jäänud, seega tutvustame CREALITY sarja uudiseid. Proovige uut Hyper PLA filamenti, mis on mõeldud printimiseks kiiretel printeritel, võimaldades printimiskiirust kuni 600 mm/s. CREALITY esitleb ka uuendusliku disainiga trükifilamentkuivatit, mis aitab tagada kvaliteetse printimise, kaitstes niite niiskuse eest ning vaakumkottide komplekt ja pump aitavad hõõgniite pikka aega ja ohutult säilitada, tagades nende kvaliteedi trükiomadused. Valiku uutest asjadest leiab ka printerihoolduse tööriistakomplekti, mis sisaldab koguni 25 erinevat tööriista, mis on kasulikud mitte ainult 3D-printerite, vaid ka muude isetegemisprojektide jaoks. 

Kaitsekatete ja kaameratega Falcon2 Pro laserlõikurid tagavad objekti täpse positsioneerimise ja ohutu töö laseriga, filtreerivad laserkiiri ning võimaldavad täpset lõikamist ja graveerimist. Uus Ender-3 V3 printer on Enderi seeria kõige arenenum mudel, mis pakub suuremat printimiskiirust, töökindlust ja funktsionaalsust. Samal ajal on CR-K1C populaarse K1 mudeli täiustatud versioon, mis on varustatud uue otsiku ja nutika kaameraga, mis jälgib printimisprotsessi, tagades kõrgema prindikvaliteeti ja mugavuse. Olge loominguline ja uuendusmeelne, valige CREALITY uudiste hulgast.

Creality uudised (kõik CREALITY tooted)


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]