📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

CSB Battery

Tootjast

CSB toodab kvaliteetseid VRLA pliiakusid (ventiiliga juhitav pliihape). Akud kasutavad AGM (Absorbent Fiberglass) tehnoloogiat. CSB alustas tegevust 1986. aastal ja toodab nüüd aastas üle 4 miljoni dollari eest ühikut akusid. Tooted vastavad CE nõuetele, mis on sertifitseeritud vastavalt UL ja ISO standarditele. CSB tooteid kasutab üle 100 telekommunikatsiooniettevõtte kogu maailmas. Varutoiteallikate (UPS) tootjad täiendavad oma tooteid CSB akudega. CSB toodete kogu sortiment sisaldab 14 tüüpi spetsialiseeritud patareisid.


Teadus-ja arendustegevus

Ettevõtet heal tasemel toetava professionaalse teadus- ja arendustegevuse tehnoloogia täiustamiseks asutame Taiwani teadus- ja arenduskeskuse ning arendame aktiivselt teadus- ja arendusmeeskonda; oleme loonud spetsiaalse keemiliste uuringute labori, elektriseadmete labori ja katsetehase; koostöös teadusasutustega. Kasutame pidevalt uusi energiatehnoloogiaid ja tugevdame nii oma teadus- ja arendusmeeskonna võimekust ning säilitame juhtiva positsiooni tööstustehnoloogias.CSB patareid ja tarvikud


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]