Tootekood: E2BM18KN16WPC12M
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Sensor: inductive; OUT: NPN / NO; 0÷16mm; 10÷30VDC; M18; 2m; IP67 OMRON
U-174243
Bränd
NomNr
E2BM18KN16WPC12M
Tarnija toote kirjeldus
Sensor: inductive; OUT: NPN / NO; 0÷16mm; 10÷30VDC; M18; 2m; IP67
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
E2BM18KN16WPC12M
Brand
OMRON
Supplier's product code
E2BM18KN16WPC12M
Product ID
U-174243
Body material
brass
Connection
cables
IP rating
IP67
Kind of forehead
non-embedded
Lead length
2m
Manufacturer
OMRON
Max. operating current
200mA
Operating temperature
-25...70°C
Output configuration
NPN / NO
Overall length
56mm
Plating material
nickel
Range
0...16mm
Supply voltage
10...30V DC
Switch housing
M18
Switching frequency max
400Hz