Tootekood: DTJ1548D15
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-5
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
52.75
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Ei ole saadavalEi ole saadaval
Kauba kirjeldus
Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC XP POWER
U-2306220
Bränd
NomNr
DTJ1548D15
Tarnija toote kirjeldus
Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Brand
XP POWER
Supplier's product code
DTJ1548D15
Product ID
U-2306220
Body dimensions
76.2x31.4x19.4mm
Efficiency
87%
Input voltage
18...75V DC
Insulation voltage
3kV DC
Manufacturer
XP POWER
Manufacturer series
DTJ15
Mounting
on panel
Number of outputs
2
Operating temperature
-40...100°C
Output current
0.5A
Output current 2
0.5A
Output voltage
15V DC
Output voltage 2
-15V DC
Power
15W
Protection
short circuit protection SCP
Switching frequency
330kHz