Tootekood: SDD120N20B-SIR
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Module: diode; double series; 2kV; If: 120A; 21MM; Ufmax: 1.63V; 188A SIRECTIFIER
NomNr
SDD120N20B-SIR
Tarnija toote kirjeldus
Module: diode; double series; 2kV; If: 120A; 21MM; Ufmax: 1.63V; 188A
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
SDD120N20B-SIR
Supplier's product code
SDD120N20B-SIR
Product ID
U-2217072
Case
21MM
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
glass passivated
Load current
120A
Manufacturer
SIRECTIFIER
Max. forward impulse current
2.5kA
Max. forward voltage
1.63V
Max. load current
188A
Max. off-state voltage
2kV