Tootekood: SMBJ18A-TR.
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-49
B2B
Min. kogus: 5
Mitmekordsus: 5
Kokku:
3.25
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1508 tk
Kauba kirjeldus
DIODE, TVS
NomNr
SMBJ18A-TR.
Tarnija toote kirjeldus
DIODE, TVS; Product Range:Transil SMBJ Series; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:18V; Clamping Voltage Vc Max:39.3V; Diode Case Style:DO-214AA; No. of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:20V; Brea