Tootekood: SI-A1750-DIO
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-2
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
72.05
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1 tk
Kauba kirjeldus
Diode: rectifying; 1.75kV; 3.2/5.1/6.7A; 4A; Ø55x23mm; 1.5us; bulk DIOTEC SEMICONDUCTOR
NomNr
SI-A1750-DIO
Tarnija toote kirjeldus
Diode: rectifying; 1.75kV; 3.2/5.1/6.7A; 4A; Ø55x23mm; 1.5us; bulk
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
SI-A1750-DIO
Brand
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Supplier's product code
SI-A1750-DIO
Product ID
U-324243
Body dimensions
Ø55x23mm
Capacitance
25pF
Features of semiconductor devices
high voltage
Kind of package
bulk
Load current
3.2/5.1/6.7A
Manufacturer
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Max. forward impulse current
220A
Max. forward voltage
4V
Max. load current
4A
Max. off-state voltage
1.75kV