381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

FSP UPSi lahendused katkematute elektrisüsteemide jaoks

Katkematu toiteallikas (UPS) on stabiilne ja usaldusväärne toiteallikas, mille eesmärk on kaitsta riistvara (näiteks arvutid, andmekeskused, telekommunikatsiooniseadmed, tööstuslike protsesside juhtimis- ja seiresüsteemid) negatiivsete mõjude eest elektrikatkestuse või elektrikatkestuse korral.

LEMONA electronics astub veel ühe olulise sammu, laiendades oma AC- ja DC-energiavarustuse lahenduste valikut. Oleme juba üle aasta teinud otsest koostööd Taiwani ettevõttega FSP, õppinud nende inseneridelt ja taganud, et suudame lahendada kõik varutoitesüsteemide (UPS) kohandamise, paigaldamise või parandamise probleemid, pakkudes individuaalsetele vajadustele vastavat optimaalset tehnilist lahendust. FSP toiteallikaid kuni 6 kVA saab tellida otse, need on tavaliselt laos olemas. Samuti on meil võimalus moodustada modulaarseid UPSe kuni 300 kVA vastavalt kliendi erivajadustele. Teie vajadustele kohandatud toiteallika saamiseks võtke ühendust oma teeninduskonsultandiga või kirjutage e-posti aadressil [email protected]

FSP pakub uuenduslikke ja kvaliteetseid tooteid ning on uhke oma äärmiselt laia tootevaliku üle, lahendab mis tahes energiavarustuse probleemi. Olenemata sellest, kas tegemist on täiesti sõltumatu probleemiga, mis on seotud elektrivõrgu kvaliteediga, selle ülekoormusega või võrgupinge tahtliku vähendamisega hädaolukordade vältimiseks või erinevate transientide, harmooniliste moonutustega või sageduse kõikumistega. FSP tooted tagavad alati UPSiga ühendatud seadmete stabiilse ja usaldusväärse töö.


Tooted

UPS, ideaalne kodumajapidamises, väikeses kontoris, kaubanduses, personaalarvutite toiteallikaks:

NANO UPS on kompaktne UPS, mis pakub usaldusväärset elektrikaitset kodumasinatele ja arvutitele. Varuvõimsuse tagavad akud ja ülepingekaitse pistikupesad rahuldada mitme kodumasina vajadusi.


FP-seeria UPS - pakub igakülgset kaitset ja suurt võimsustihedust väikeses korpuses. Integreeritud pingestabilisaator säilitab koormuse jaoks puhta ja stabiilse toitepinge isegi võrgupinge kõikumise korral ning mikroprotsessoriga kontroller tagab UPSi kõrge töökindluse.


CHAMP-seeria UPS - spetsiaalselt kavandatud töötama seal, kus on kehv vooluvõrk. Need UPSid on kompaktsed, tagades pika elektrisalvestusaja. Samuti saavad kasutajad varieerida akude laadimisvoolu vahemikus 1 A kuni 6 A sõltuvalt paigaldatud varuakude suurusest, vooluvõrgu kvaliteedist või soovitud akude laadimisaegadest (UPSi lõplik valmidus).

Lisaks kontoritele ja äridele sobib see UPS-seeria ideaalselt kasutamiseks meditsiiniasutustes ja serverites.


Tootjast FSP GROUP

FSP Group on üks maailma juhtivaid toiteallikate tootjaid. Alates selle loomisest 1993. aastal. FSP Group juhindub kontseptsioonist "teenindus, professionaalsus ja innovatsioon", mis määratleb tema kohustused roheliste energialahenduste pakkujana. Ühendades oma juhtiva rolli energiavarustuse tehnoloogias rohelise energia mõju suurendamisega, pakub ettevõte konkurentsivõimelisi ja kvaliteetseid tooteid ning on ühtlasi kõige usaldusväärsem partner klientidele, tarbijatele ja tarnijatele, luues maksimaalset väärtust.

FSP uurib pidevalt täiustatud tehnoloogiaid kõrge tõhususe ja optimaalse kasutusaja ning alternatiivse energia valdkonnas. Pikaajaline kogemus võimaldab meil tutvustada energiatehnoloogiaid paljudes valdkondades:

infotehnoloogia ja telekommunikatsioon,

  • tööstus,
  • meditsiin,
  • tarbeelektroonika
  • ja alternatiivne energia.

Järgides jätkusuutlikku arenguvisiooni ehitab FSP Group oma rahvusvahelist kuvandit ökomargina, püüab edasi anda 3S (ohutu, stabiilne, ökonoomne) kontseptsiooni ja on sotsiaalselt vastutustundlik.


Täiendavad tooted varutoitesüsteemide jaoks

See on varutoitesüsteemide lahutamatu osa. LEMONA electronics on teinud pliiakude tootjaga CSB koostööd juba üle 15 aasta, mistõttu võime julgelt soovitada neid kui äärmiselt usaldusväärseid ja kvaliteetseid. Antud toootja akusid kasutatakse sellistes tuntud varutoitesüsteemides nagu APC, Eaton, Riello jt.

Suurema võimsusega süsteemide projekteerimisel on vaja ka akudele mõeldud riiuleid ja kappe. LEMONA electronics suudab pakkuda laia valikut selliseid tooteid, mis on kohandatud iga tööstusharu vajadustele.


FSP UPS tooted


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]