Tootekood: SA.4532-B/100
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1+
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
126.05
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1 tk
Kauba kirjeldus
Bearing puller; A: 25÷130mm; B: 100mm; C: 80÷180mm; Spanner: 17mm BAHCO
U-318451
Bränd
NomNr
SA.4532-B/100
Tarnija toote kirjeldus
Bearing puller; A: 25÷130mm; B: 100mm; C: 80÷180mm; Spanner: 17mm
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
SA.4532-B/100
Supplier's product code
SA.4532-B/100
Product ID
U-318451
A dimension
25...130mm
B dimension
100mm
C dimension
80...180mm
Manufacturer
BAHCO
Spanner size
17mm