381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

Halloweeni DIY stiil!

Ameerika Halloweeni tähistamine pole meie pühadekalendris enam mägede taga. Kes otsib traditsiooniliselt kõige ilusamat kõrvitsat ja püüab nikerdada oma enneolematut hirmutavat naeratust ning kes seab sammud LEMONA electronicsi poole, et otsida tööriistu kõige ilusamate ja ainulaadsemate kaunistuste loomiseks.

Miks just LEMONA electronics? Siin saad isegi 10%-se allahindlusega osta atraktiivse hinnaga Fiberlogy ja palju muid 3D -printimismaterjale, aga ka LED -pirne, kuuma liimi püstolit ja kõike, mida vajad tõeliselt  suurejooneliseks Halloweeni tähistamiseks.

3D -printimine pole pikka aega olnud inseneride ega teadlaste ainuõigus. Lihtne, kiire ja mis kõige tähtsam - ainult sinu stiilis loodud 3D -printeriga trükitud ruumide kaunistused, vanikud või õuekaunistused ei üllata mitte ainult sinu külalisi, vaid pakuvad ka loomingulises protsessis erakordset naudingut.

Idei saad koguda siit here >, ja vajadusel ka konsultatsioone - sea sammud LEMONA electronicsi poole, sest head hinnad hakkavad hirmutama alates 15. oktoobrist ja kehtivad 4. novembrini.


3D hõõgniit


Fiberlogy sortiment -10%


Kuum liimipüstol


3D -printerid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]