Tootekood: CFMY60SH-8-S
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
11.90
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval16 tk
Kauba kirjeldus
Hinge; Width: 60mm; technopolymer PA; H: 60mm; left; Ø: 8mm ELESA+GANTER
NomNr
CFMY60SH-8-S
Tarnija toote kirjeldus
Hinge; Width: 60mm; technopolymer PA; H: 60mm; left; Ø: 8mm
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
CFMY60SH-8-S
Brand
ELESA+GANTER
Supplier's product code
CFMY60SH-8-S
Product ID
U-146052
Application
for removable doors
Height
60mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Material
technopolymer PA
Mounting holes pitch
36mm
Panel cutout diameter
8.5mm
Pin material
technopolymer PA
Plunger diameter
8mm
Type of mounting element
hinge
Version
left
Width
60mm