Tootekood: SKIIP12NAB126V1
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-2
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
80.60
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval134 tk
Kauba kirjeldus
Module: IGBT; diode/transistor; buck chopper; Urmax: 1.2kV; Ic: 22A SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SKIIP12NAB126V1
Tarnija toote kirjeldus
Module: IGBT; diode/transistor; buck chopper; Urmax: 1.2kV; Ic: 22A
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
SKIIP12NAB126V1
Supplier's product code
SKIIP12NAB126V1
Product ID
U-326891
Application
for UPS
Case
MiniSKiiP® 1
Collector current
22A
Electrical mounting
Press-Fit
Gate-emitter voltage
±20V
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Max. off-state voltage
1.2kV
Mechanical mounting
screw
Power
5.5kW
Pulsed collector current
30A