Tootekood: IKCM30F60GDXKMA1
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
INFINEON
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
31.75
2026-05-18 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval437 tk
Kauba kirjeldus
INFINEON
IPM MODULE, IGBT, 600V, 30A, DIP
U-1284911
Bränd
NomNr
IKCM30F60GDXKMA1
Tarnija toote kirjeldus
IPM MODULE, IGBT, 600V, 30A, DIP; Motor Type:Three Phase AC; No. of Outputs:6Outputs; Output Current:30A; Output Voltage:600V; Driver Case Style:DIP; No. of Pins:24Pins; Supply Voltage Min:13.5V; Supply Voltage Max:18.5V