Lemona.ee vähendab tavahindu -10%! Rohkem

Knipex

Tootjast

Ettevõte alustas tegevust 1882. aastal, kui Karl Gustav koos kahe jüngriga rajas Saksamaal Kronenbergis väikese tangimäe. Täna on KNIPEX maailmas väga tuntud professionaalsete tangide tootja. Ettevõte esitleb end iseseisva, traditsioonilise pereettevõttena, mille peamine valdkond on kvaliteetsete tangide ja nendega seotud tööriistade tootmine, mis aitab muuta tööd efektiivsemaks, lihtsamaks ja ohutumaks. Nagu kõik kasumit teenivad organisatsioonid, püüab KNIPEX saavutada pikaajalist äriedu, kuid mitte iga hinna eest. Ettevõte keskendub rahaliselt, sotsiaalselt ja ökoloogiliselt jätkusuutliku arengu väärtustele ja eesmärgile ning võtab seetõttu vastutuse kogukonna ja keskkonna eest.Kvaliteet

Nagu kõik käsitööriistad, on ka tangid valmistatud inimese käe efektiivsuse suurendamiseks. Iga KNIPEX tangi tootmise juures kasutatakse 130-aastast kogemust ja laia valikut eriteadmisi. Tangide kvaliteedi tagavad mitmed funktsioonid ja omadused, mis sobivad omavahel hästi kokku. Igat toodet valmistatakse usaldusväärselt ja tooteid konktrollitakse põhjalikult. "Vähem on rohkem," ütleb ettevõte, nii et saate saavutada kõrgeima kvaliteedi ja toimivuse suhte keskendudes vaid ühele tooterühmale.


Tooted

Pole ühtegi tangi, mida poleks tootnud KNIPEX. Alates lihtsatest kombineeritud tangidest või pintsetidest kuni spetsiaalsete tangideni konkreetsete tööde jaoks. Tootja pakub ka laias valikus tööriistakomplekte, kaabliühendusi ja tööriistakaste või -ümbriseid. Ettevõte kasutab äärmiselt kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tootmistehnoloogiaid. Tööriistade toimivus, kasutusiga ja ergonoomika vastavad isegi kõige nõudlikumale maitsele.
Knipexi uued tooted (Kõik Knipex tooted)Knipexi tangid (Kõik Knipex tooted)


Muud Knipexi tööriistad (Kõik Knipex tooted)


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Pange tähele, et see veebisait kasutab küpsiseid sisu isikupärastamiseks, reklaamimiseks ja liikluse analüüsimiseks. Lisateabe saamiseks vaadake: Privaatsuseeskirjad