💼 Kas soovite saada meie B2B kliendiks? Kirjutage [email protected] aadressile
💼 Kas soovite saada meie B2B kliendiks? [email protected]
Estonians

Knipex

Tootjast

Meie põhiline idee on keskenduda. Ainult spetsialistidena saame pakkuda oma klientidele tippjõudlust ja ülemaailmses konkurentsis ellu jääda. Üle 140 aasta jooksul oleme kogunud väga laialdased teadmised tangide ja tootmise kohta, mille leiate igast KNIPEXi tangide paarist.

See, mida me oskame teha ja teame täna, ei ole piisav tulevikus. Seetõttu töötame kõikjal ettevõttes pideva parandamise nimel – nii toodete, protsesside, meie organisatsiooni kui meie oskuste osas.Tähtis on kvaliteet

Otsustav tegur tangipaari töötamiseks on nende täpsus: ilma täpsuseta pole usaldusväärset lõikamist, haaramist ega deformeerimist ning lõtkuta tööd. Tihedad tolerantsid, mille järgimise me tagame kaasaegse tootmistehnoloogiaga, võimaldavad meil vastata meie rangetele kvaliteedinõuetele.

Saavutame need nõuded tänu rangetele mõõtmistele ja erinevatele testidele – individuaalsete tootmissammude järel ja kogu protsessi lõpul. Me kasutame kaasaegset mõõtmistehnoloogiat ja pikaajalisi testimissüsteeme, aga ka praktilist rutiinset käsitsi testimist.

Et tagada meie tangide vastavus teie ootustele ja meie kõrgetele nõuetele, kasutame ainult valitud terasesulameid, mis on valtsitud vastavalt meie spetsifikatsioonidele.


Uuendused „ajutrustilt“

Alati paremad tangid – see on juhtpõhimõte, mille elluviimisele pühendame me kogu meie kompetentsi ja loovuse. Me töötame välja uusi tange ja optimeerime olemasolevaid mudeleid, et muuta töö veelgi efektiivsemaks ja lihtsamaks.

Meie motivatsiooniks on alati mõelda välja ebatavalisi lahendusi, mis määravad standardeid: uued viisid kanda üle jõudu, lihtsam ja kiirem kasutatavus, erinevate funktsioonide kombineerimine ühte tööriista ja loovad probleemide lahendajad erirakendusaladel. See säästab energiat ja aega ning saate saavutada paremad töötulemused väiksema vaevaga.

Meie enam kui 400 masinat sisaldavad põlvkondade jooksul kogutud eriteadmisi. Ehitame paljud masinad ise, ostetud kohandatakse meie poole meie erilistele vajadustele. Paljudel juhtudel programmeerime ise ka masinate juhtimiseks ja kasutamiseks vajaliku tarkvara.


Valmistatud Wuppertalis, Saksamaal

Toodame eksklusiivselt Saksamaal, meie asutamiskohas Wuppertalis.

Tootmise peaaegu 100%-lise vertikaalse ulatusega on kõik tootmissammud meie kontrolli all ning suudame neid parima võimaliku kvaliteedi saavutamiseks otse mõjutada ja pidevalt parandada.

Toote ideest kuni valmis tangige meie klientidele tarnimiseni: teeme kõike ühe katuse all. Lühikesed vahemaad ja otsene dialoog tagavad kõigi protsesside lähedase koordineerimise ja kõigi nendega seotud töötajate kogemuste vahetamise.KNIPEXI uued tooted (Kõik KNIPEXI tooted)KNIPEXI lõiketangid (Kõik KNIPEXI lõiketangid)


KNIPEXI traadi ja kaabli eemaldajad (Kõik KNIPEXI traadi ja kaabli eemaldajad)


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]