📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

KNIPEX töövahendid päikeseelektrijaama paigaldamiseks  

Elukutselistele väljatöötatud töökindlad ja kvaliteetsed  KNIPEX töövahendid tagavad kaalblite ja liidendite kindla ühenduse eriliste jõupingutusteta.  KNIPEX pakub iga konkreetse ülesande tarvis korrapäraseid töövahendeid, tagades töö efektiivsuse ja lihtsuse. Selles artiklis käsitlevad LEMONA elektroonikaspetsialistid päikeseelektrijaamade ja - parkide paigaldamiseks vajalikke töövahendeid.   

KNIPEX töövahendid suurte päikeseelektrijaamade ja elektrijaamade paigaldamisega tegelevatele firmadele 

KNIPEX töövahendite komplekt, mis sisaldab:

 • otsakute surveteimiks,
 • koorimistange ja
 • lõikevahendeid,
 • ning mugavat kohvrit.
 • KNIPEX  pressimisotsikut  4-10 mm² ühendustele MC4,
 • KNIPEX lokaatorit.

KNIPEX töövahendite komplekt, ühendades endas päikeseelektrijaamade professionaalseks paigaldamiseks vajalikke töövahendeid - on tõepoolest mugav ja läbimõeldud komplekt, aidates montaažitöötajatel kvaliteetselt töötada, töövahendeid ohutult transportida ja võtta neid kaasa vajalikku kohta. Ühes kohvris hoiulolevad töövahendid ei saa kaduda, ei vigastu ja säilitavad paljudeks aastateks oma parimad funktsioonid. KNIPEX kohvris on 3 oma funktsioone suurepäraselt täitavat töövahendit:  

 • Kaablikäärid lõikavad kuni 15 mm diameetriga kaableid vajalikus kohas; 
 • Täpsel isolatsioonieemaldajal on kohandatud lõiketerad puhastamise suuremaks tootluseks 4,0 / 6,0 / 10,0 mm²;
 • Pressimistööriist on ideaalselt kalibreeritud populaarse liidendi MC4 pressimiseks, mida tavapäraselt kasutatakse päikeseelektrijaamadel.  

Üks töövahend, üks funktsioon - millega KNIPEX töövahendid  tulevad suurepärasle toime. Surveteimi horisontaalne põhimõte lubab saavutada otsikute surveteimi erandlikult kõrge kvaliteedi. Otsikuid pressitakse igast küljest ühesuguse jõuga, mistõttu isegi kestva kasutuse korral otsikud ei oksüdeeru ja suudavad edastada elektrit kõrge efektiivsusega.  

See töövahendite komplekt vastab päikeseelektrijaamu paigaldavate päikeseparkide, samuti ettevõtete või kodumajapidamiste vajadustele. KNIPEX kinnitusdüüse tuleb osta koos, veelgi täpsemaks ja lihtsamaks tööks soovitavad LEMONA electronics ja KNIPEX spetsialistid soetada KNIPEX positsioneerimisseadmed.

KNIPEX töövahendid väiksematele firmadele ja elukutselistele monaažitöötajatele, kes ei tööta suurtes päiksefarmides  

 • KNIPEX pressvormid.

Väiksemate töömahtude korral heeliumseadmete paigaldamisel saavutatakse hind-kvaliteet efektiivsemat suhet KNIPEX universaalsete tangide kasutamisega. Nende tangide ja töövahendite soetamisel 4 mm² ristlõikega või  6 mm² ristlõikega kaablitega töötamiseks, võib kõik 3 funktsiooni, mis on vajalikud päikeseelektrijaamade paigaldamiseks, teha vaid ühe töövahendi abil:  

 • kaabel lühemaks lõigata;
 • eemaldada kaablilt kaitseisolatsioon; 
 • vajutada liidesele MC4.

KNIPEX tangidega võib mugavalt ja kvaliteetselt teha kõik 3 funktsiooni valitud ühesuguse suurusega kaablitele. Eriti mugav eramajade katustele paigaldamiseks - piisab vaid 1 töövahendist.  

See universaalne töövahendi variant sobib nii päiksepatareide paigaldamisspetsialistidele, kui ka väiksematele päiksepatareide paigaldamisega tegelevatele firmadele.  

Kui vajate nõustamist sobilikuma töövahendi või töövahendite komplekti valimisel, on LEMONA elektroonikafirma nõustajad alati valmis aitama teil valida neid KNIPEX töövahendeid, mis parimal viisil vastavad tellija vajadustele ja tööde spetsiifikale.  


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]