Tootekood: ELK.45A-8-C2
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
6.75
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval8 tk
Kauba kirjeldus
Knob; Ø: 45mm; H: 26mm; technopolymer PA; Ømount.hole: 8mm ELESA+GANTER
NomNr
ELK.45A-8-C2
Tarnija toote kirjeldus
Knob; Ø: 45mm; H: 26mm; technopolymer PA; Ømount.hole: 8mm
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
ELK.45A-8-C2
Supplier's product code
ELK.45A-8-C2
Product ID
U-178859
Body colour
black
Body material
technopolymer PA
Boss material
steel
Cap colour
orange
Diameter
45mm
Height
26mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Manufacturer series
ERGOSTYLE®
Mounting
mounting hole without thread
Panel cutout diameter
8mm