381 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem
Estonians

LED line

Tootja info

LED line® on LED-valgustuslahendusi tootev Poola ettevõte. Nende tootevalikusse kuuluvad välisvalgustid, LED-moodulid, LED-pirnid, LED-paneelid, LED-ribad ja süvisvalgustid.


*Video turi angliškus subtitrus


Kvaliteet

LED line® kaubamärk asetab suurt rõhku kvaliteedile. Kõiki tooteid testitakse põhjalikult kaasaegses LED line® valgusuuringute ja -mõõtmiste keskuses. Tänu pikaajalisele koostööle äripartneritega täiustatakse tooteid pidevalt, lähtudes klientide ettepanekutest ja vajadustest. Järjepideva tegutsemise ja selgelt määratletud koostööreeglite tõttu on LED line® kaubamärk muutumas üha populaarsemaks ja saavutamas Euroopas märkimisväärse turuosa erinevates valdkondades.


Tootearendus

Uuenduslike toodete pidev arendamine ja rakendamine on mõõdupuuks LED line® tootearendusprotsessi igas etapis. Tootearendusega tegelevate inseneride ja spetsialistide teadmised ja oskused aitavad hoida kõrget kvaliteeti ja täita ohutusnõudeid.Teadmised ja kogemused

LED line® kaubamärgi arendamine on lahutamatult seotud turutrendide ja -arenguga, seetõttu jagab tootja oma teadmisi ja kogemusi, korraldades koolitusi äripartneritele (töövõtjatele), arhitektidele ja elektrikele, mille käigus arutatakse ka üldisi probleeme ja väljakutseid valgustitööstuses.


Missioon

LED line® kaubamärgi tootja missiooniks on pakkuda ja tagada kõrgeimat valgusmugavust (sest valgus on meie lahutamatu "kaaslane"). Kliendid väärivad tippkvaliteeti. Seetõttu on LED line® brändi väljatöötamisel lähtutud läbiproovitud komponentidest, mis vastavad kõrgetele tootmisstandarditele.

Brändi idee on HCL (Human Centric Lighting) kontseptsioon, mis tagab meie valgustusega ruumides optimaalsed töötingimused ja heaolu.


Mitmekülgsus

Kaasaegne LED line® valgustus on mõeldud tööstushoonetesse, ladudesse, kontoritesse, aga ka banketisaalidesse ja koduseks kasutamiseks. Valida saab laiast tootevalikust, mida on täiendatud erinevate lahendustega, et rahuldada ka kõige nõudlikumate klientide vajadusi.LED-lambid


Süvistatavad valgustid


Välisvalgustid


LED-ribad


LED-paneelid


LED-moodulid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]