📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

LEMLUX LED moodulid

LEMONA electronics esitleb uudistoodet - LED-mooduleid LEMLUX, mis sobivad ideaalselt reklaamvalguskastide valgustamiseks. Tõhusaid kuni 170° prismahajutiga mooduleid saab kasutada reklaamide tõhusaks valgustamiseks madalates valguskastides alates 40 mm. Tõhusus kuni 120 lm/W tähendab vähem toiteallikaid ja madalamaid kulusid ning LEMLUX-moodulitega saab ka paigaldusaega lühendada. Paigalduslindi 3M "Finger Lift" spetsiaalne serv aitab kiirendada ja hõlbustada tööd kuni 20%.

LED-moodulid LEMLUX ei ole mitte ainult tõhusad, vaid ka vastupidavad - LED-idele LUMILEDS antakse 5-aastane garantii ning alumiiniumalus tagab suurepärase jahutuse ja moodulite kvaliteetse ja pikaajalise kasutamise.

LEMONA electronicsi e-poest saate juba osta LEMLUXi külma valget värvi 12V ja RGB/RGBW LED-mooduleid ning peatselt on saadaval ka muud värvid - punane, sinine ja roheline - ning 24V toitemoodulid.


LEMLUX 12V LED-moodulidLEMLUX 24V LED-moodulidLED-moodulid külgvalgustuse jaoksNEON FLEX LED-moodulid


Bergmen LED-moodulid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]