📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Lumines

Tootjast

LUMINES valgustusalumiiniumprofiilid on suurepärased LED-ribade kinnitusprofiilid. Tänu minimalistlikule ja kaasaegsele disainile saab neid kasutada mitte ainult valgustuselementidena, vaid ka dekoratsioonina. Õige alumiiniumisulami valimine parandab oluliselt LED-ide soojushajutamist ja pikendab seega LED-ribade eluiga.Innovatsioon

Me mõtleme innovaatiliselt. Meie missiooniks on pakkuda tehnoloogiliselt arenenud tooteid, mis muutuvad laialdaselt kättesaadavaks, säilitades samal ajal konkurentsivõimelised hinnad. Püüame muuta oma lahendusi oluliselt kasutajasõbralikumaks.

Me loome usaldust. Pea kümne aasta jooksul on meil välja kujunenud usaldusväärse äripartneri positsioon. Teeme koostööd juhtivate LED-partneritega Kaug-Idast, kus asub nende ülemaailmne tootmiskeskus. Eksklusiivse importijana tarnime Korea ettevõtte GOQ toodetud Samsungi komponentidega LED-mooduleid.


Kvaliteet

Krakovi fotomeetrialaboris testime kõiki imporditud tooteid. Tänu nõuetekohasele kontrollimisele on turule paisatavad tooted kõrge usaldusväärsusega. Üks meie põhiväärtusi on pakkuda tooteid, mis parandavad elukvaliteeti. Oleme väga uhked, et meie alumiiniumprofiilid on valmistatud ainult kvaliteetsest toorainest.Lunime profiilid LED-ribadele


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]