📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

MEAN WELL KNX hoonete haldamise lahendused

KNX on tunnustatumaid hooneautomaatika ja süsteemihalduse standardeid, mille on välja töötanud KNX liit. KNX kui paindlik ja ühtne juhtimissüsteem on loodud nii, et erinevate tootjate tooted saaksid sujuvalt koos töötada. Süsteem töötab standardiseeritud võrguprotokolliga, mis võimaldab erinevatel võrgukomponentidel koos töötada.

Selle süsteemiga on võimalik juhtida: valgustust, kütet, kliimaseadet, ventilatsiooni, kardinaid, turva- ja uksesüsteeme ning koguda raamatupidamisandmeid jne.

MEAN WELL KNX hoonete haldamise lahendused

Suurte haldus- või ärihoonete projekteerimisel kasutatakse paigaldamise lihtsustamiseks ja vabalt konfigureeritava valgustussüsteemiga sageli spetsiaalset DALI-võrku. KNX-süsteemi saab KNX / DALI-liidese kaudu hõlpsasti ühendada DALI-võrguga. Samal ajal suurendab korterite, suvilate või eramajade väiksemate valgustussüsteemide puhul DALI-süsteem nutikodu paigaldamise kogukulusid.

MeanWell, üks maailma juhtivatest toiteallikatootjatest, tutvustab KNX-i võrgukomponentide valikut KNX-i toiteallikatele, KNX / USB, KNX / IP, KNX / DALI liidestele, relee ja 0-10V juhtmoodulitele, impulss-KNX-i pingele ja voolule LED-toiteallikad vahemikus 25W kuni 120W. Just viimane võimaldab tänu oma funktsionaalsusele ja seadistusvõimalustele loobuda DALI-lahendustest eramajades.

Veel üks kauaaegne LED-valgustuse juhtimise turul osaleja, Sunricher, tutvustas sel aastal ka tahkete KNX-seinavalgustuse kontrollerite seertiat. Sisekujundajad saavad nüüd valida nii kõrgekvaliteedilisi plast- kui ka täismetallist võtmevalgustusega lüliteid. Sunricheri KNX tootevalikus on ka LED-mono- ja RGB-juhtmoodulid.

LEMONA pakub hoonete automatiseerimise erineva tasemega projektide jaoks Mean Well KNX ja Sunricher komponentide valikut. Pakume tehnilist tuge keerukate ülesannete lahendamisel koos Mean Well R&D meeskonna abiga.Hoonete automatiseerimise lahendusedSisevalgustuse lahendusedDekoratiivvalgustuse lahendusedRulood / küte / dekoratiivsed lahendusedMe ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]