Tootekood: EPN-2205-01
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-13
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
72.50
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Ei ole saadavalEi ole saadaval
Kauba kirjeldus
Enclosure: for modular components; IP65; light grey; HERMETICA ELEKTRO-PLAST NASIELSK
NomNr
EPN-2205-01
Tarnija toote kirjeldus
Enclosure: for modular components; IP65; light grey; HERMETICA
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
EPN-2205-01
Body colour
light grey
Caution!
without screw terminals N/PE
Cover colour
transparent darkened
Dimension Y
270mm
Dimension X
220mm
Dimension Z
120mm
Enclosure material
ABS
Enclosures application
DIN rail modules
IP rating
IP65
Manufacturer
ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Manufacturer series
HERMETICA
Mechanical impact resistance
IK08
Modules arrangement
10
Mounting
for wall mounting
Number of modules
10
Number of rows
1
Operating temperature
-20...70°C
Protection class
II
Rated voltage
0.4kV