Wire; UNITRONIC® LiYCY; LiYCY; 25x0.5mm2; PVC; grey; 500V; 100m LAPP
Tootekood: LIYCY-25X0.5
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
KogusHind KM-ga (m)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
15.90
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval28 m
Kauba kirjeldus
U-236822
Bränd
NomNr
LIYCY-25X0.5
Tarnija toote kirjeldus
Wire; UNITRONIC® LiYCY; LiYCY; 25x0.5mm2; PVC; grey; 500V; 100m
Product code
LIYCY-25X0.5
Cable application
assembly line tools
Cable external diameter
13.7mm
Cable features
low-capacitance
Cable structure
25x0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
none
Insulation colour
grey
Kind of wire
LiYCY
Manufacturer
LAPP
Manufacturer series
UNITRONIC® LiYCY
Number of cores
25
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.5kV