Wire; JB-750; 3G10mm2; unshielded; 450V,750V; Cu; stranded; grey HELU
Tootekood: JB750-3G10
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
21.75
2026-05-18 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval27 m
Kauba kirjeldus
NomNr
JB750-3G10
Tarnija toote kirjeldus
Wire; JB-750; 3G10mm2; unshielded; 450V,750V; Cu; stranded; grey
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
JB750-3G10
Cable application
assembly line tools
Cable external diameter
16.2mm
Cable structure
3G10mm<sup>2</sup>
Core marking
colours + ground wire
Core section
10mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
yellow-green
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
JB-750
Manufacturer
HELU
Number of cores
3
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
750V