Tootekood: MFLEX500-3G0.5
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
3.75
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval49 m
Kauba kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 3G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded HELU
NomNr
MFLEX500-3G0.5
Tarnija toote kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 3G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
MFLEX500-3G0.5
Cable application
industrial applications
Cable external diameter
5.3mm
Cable structure
3G0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
UL 20939
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
yellow-green
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
halogen free
Manufacturer
HELU
Manufacturer series
MEGAFLEX®500
Number of cores
3
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.3kV