Tootekood: DEL-490-121209A-68
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 122mm; Z: 91mm; aluminium; grey DELTRON ENCLOSURES
NomNr
DEL-490-121209A-68
Tarnija toote kirjeldus
Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 122mm; Z: 91mm; aluminium; grey
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
DEL-490-121209A-68
Body colour
grey
Cover colour
grey
Dimension Y
122mm
Dimension X
120mm
Dimension Z
91mm