Mustmüük on alanud! Rohkem>

NPP

Tootjast

NPP avas oma esimese tehase 2002. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks on traditsiooniliste ja uute energiaallikate tootmine, sh:

  • AGM kaitseklappidega pliiakud
  • Seotud elektrolüüdi GEL-pliiakud taastuvenergia jaoks
  • Päikesepatareid.

Hetkel on ettevõttel viis tehast, neli Hiinas ja üks Vietnamis.Kasutamine

Ettevõte toodab energiaallikaid erinevatele vajadustele.

  • Üldiseks kasutamiseks mõeldud patareid sobivad: häiresüsteemidele, meditsiiniseadmetele, UPS-le, sidevahenditele · elektrilised tööriistad, avariisüsteemid, mänguasjad ja tööriistad. NPP akud võivad tagada usaldusväärse toiteallika igaks otstarbeks.
  • Turvasüsteemid: varuturvasüsteemide, tulekahjusignalisatsiooni, avariivalgustusseadmete ja muude autonoomsete turvasüsteemide väljatöötamiseks.
  • Andmekeskuste, telekommunikatsiooni jaoks. Stabiilne toiteallikas on peamine vajadus andmehalduse saitide ja andmekeskuste tõrgeteta toimimiseks. NPP toodab stabiilseid ning maksimaalse võimsustihedusega UPS varupatareisid, mis tagavad suurepärase jõudluse kõrge elektrilahenduse korral.
  • Elektriautodele. VRLA akusid kasutatakse laialdaselt igat tüüpi elektrisõidukites, ratastoolides ja elektrilistes motorollerites. NPP pakub kvaliteetseid lahendusi koos erinevate AGM-tehnoloogial põhinevate sügavtsükliliste patareidega, et tagada maksimaalne töökindlus ja täielik ohutus.


NPP patareid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 53 525 974 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Pange tähele, et see veebisait kasutab küpsiseid sisu isikupärastamiseks, reklaamimiseks ja liikluse analüüsimiseks. Lisateabe saamiseks vaadake: Privaatsuseeskirjad