381 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem
Estonians

Paindlik kõrge efektiivsusega AKTO LED-riba

LED-moodulid, paindlikud LEDid ja NEON LED-ribad kodu- ja ärivalgustuseks on see, mida pakub Leedus, Kaunases asuv kvaliteetne ja individuaalne ettevõte AKTO. LEMONA electronics on teinud selle tootjaga koostööd juba aastaid, nii et me ei saa mitte ainult kiidelda nende kvaliteedi ja vastupidavusega, vaid olime ka üks esimesi, kes tõi turule kaasaegse AKTO tehnoloogia.

Meie riiulitele on hiljuti saabunud uued kõrgtehnoloogilised AKTO kassetid. Need uue põlvkonna LED-ribad on äärmiselt kõrge kvaliteediga ja 70% tõhusamad kui tavalised ribad, mis säästavad palju energiat isegi väga heleda ja kvaliteetse valgustuse puhul.

 

 

Suure jõudlusega ning laia rakendusvaldkonnaga LED-ribal on isegi mõned eriti atraktiivsed omadused:

  • Samsung LED;
  • madal pinge langus - 4 oz PCB;  
  • Kõrge kasutegur (~ 175 Lm/W);
  • kõrge värviedastuse indeks (CRI > 80);
  • madala värvitemperatuuri kõrvalekalle (MacAdam 3);
  • lihtne paigaldamine tänu tugevale kahepoolsele kleeplindile);
  • lai valik rakendusi (nt mööbel, arhitektuurne, aktsentvalgustus, servavalgustus);
  • Pikk LED eluiga: >70 000 tundi;
  • 7-aastane garantii.

"Veatu", väga tõhus ja kauakestev - sellist valgust pakub AKTO kõrgtehnoloogiline paindlik LED-riba. Valgus levib ühtlaselt kogu ribalaiuse ulatuses, üksikute valgusdioodide poolt kiirgatav valgus ei ole nähtav isegi siis, kui profiilikate on paigas. Nende ribade jaoks otsustati kasutada Samsungi ülikõrge kvaliteediga SMD LEDe. Neil on 7-aastane garantii, kuid normaalsetes töötingimustes võib nende äärmiselt madala heleduse tõttu nautida valgustust palju kauem. Samsungi SMD valgusdioodide valgusvoog väheneb pärast 70 000 tundi kasutamist võrreldes algse valgusvooga <20%, seega on toode tõesti vastupidav ja kuni 175 Lm/W tõhusus tähendab, et see LED-riba võib olla 70% tõhusam meil juba olemasolevatest tavalistest LED-ribadest.  

Üks olulisemaid kaasaegse valgustuse jaoks vajalikke omadusi on selle kiire ja lihtne kasutamine. AKTO High Efficiency'it saab kasutada mis tahes projektis - see kinnitatakse ainult kahepoolse kleeplindi abil ilma naelteta või kruvideta. Ja tänu paindlikule teibile ei pea te projekti pikendamiseks tööd kordama või teipi vahetama. MacAdam 3 kassettide puhul on tagatud, et kui ostate mõne aasta pärast sama mudeli kasseti, on selle värvus täpselt sama. Need AKTO LED-ribad on äärmiselt madala kuumusega, seega saab neid kasutada ka kohtades, kus ei ole võimalik tagada head jahutust. Tänu ribade kõrgele kasutegurile muundatakse suurem osa energiast valguseks, mitte soojuseks, nii et siin ei ole vaja tavapäraste ribade puhul nõutavat jahutust alates 15 W/m.

Nendel põhjustel võib AKTO High Efficiency Teipe soovitada üksikute koduprojektide, aktsent- või servavalgustite jaoks, aga ka suuremate kommertsvalgustite, mööbli- ja riiulitootjate ning isegi välisvalgustite jaoks (IP20). LEMONA electronics e-poest on hetkel saadaval 7,2 W/m ja 20 W/m suure jõudlusega AKTO paelad (soe valge või neutraalne valge). 


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]