📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Pico ostsilloskoobi valik

Pico - arvutiostsilloskoopide turuliider - kaasaegne alternatiiv traditsioonilisele töölaua ostsilloskoobile. Kõrgtehnoloogilised funktsioonid, jadasignaali dekodeerimine ja  lainekuju kontrollimine vastavalt antud šabloonile sisalduvad standardkomplektis - funktsionaalsuse laiendamise eest pole vaja lisatasu maksta. Ostsilloskoobi tootja Pico lisavad regulaarselt uusi funktsioone tasuta tarkvarauuendustega – see teeb teie PicoScope´i paremaks iga uuendusega. 

PICO otsib pidevalt võimalusi parendamiseks ja ka võimalusi, et pakkuda meie klientidele uuenduslikke tooteid taskukohaste hindadega. PICO ostsilloskoobid on juba kaks aastat järjest saanud Suurbritannia ühe kõrgeima auhinna endale – kuninganna ettevõtlusauhind. Olemasolev PICO ostsilloskoopide valik sisaldab:

 

 

PicoScope 2000 seeria

Ülimalt kompaktsed 8-bitised segasignaalide ostsilloskoobid (MSO). Mudelid 2000B pakuvad rohkem mälu ja ribalaiust. Kõik mudelid on usb-toitega ja neil on sisseehitatud funktsioonigeneraator ja AWG (suvalise lainekuju generaatorid). Antud generaator pakub lisafunktsioone. 

Üldotstarbelised 8-bitised segasignaalide ostsilloskoobid (MSO), mis ühendavad kõrge proovivõtukiiruse ja ühe parima puhvrimäluga oma klassis. Kõik mudelid on varustatud sisseehitatud funktsioonigeneraatoritega ja AWG-ga.


PicoScope 3000 seeria

Üldotstarbelised 8-bitised segasignaalide ostsilloskoobid (MSO), mis ühendavad kõrge proovivõtukiiruse ja ühe parima puhvrimäluga oma klassis. Kõik mudelid on varustatud sisseehitatud funktsioonigeneraatoritega ja AWG-ga.

 

PicoScope 4000 seeria

Ostsilloskoobid kõrge eraldusvõimega, 12 16-bitise eraldusvõimega. Madal müratase ja vähene moonutus, mis tagab võrratu signaali täpsuse. Need on kõik USB-toitega ja enamik ostsilloskoope on varustatud AWG-ga. See ostsilloskoopide seeria sisaldab sisendmooduleid diferentsiaalsete signaalide jaoks. 

 

PicoScope 5000 seeria

Paindliku eraldusvõimega ostsilloskoobid. Ülekandev ADC tehnoloogia (analoog-digitaalmuunduri tehnoloogia) võimaldab laias valikus riistvaralisi  8-16 bitiseid eraldusvõimalusi. Ühendab PicoScope 3000 seeria kõrge proovivõtusageduse ja PicoScope 4000 seeria kõrge lahutusvõime.


PicoScope 6000 seeria

Suure jõudlusega ostsilloskoobid kuni 1 GHz ribalaiusega, 8 või 8-12-bitise paindliku eraldusvõimega ja ülisügava mäluga, tagades jäädvustusaja 200 ms maksimaalse diskrediteerimiskiiruse 5 GS/s juures. Valikulised MSO tarvikud lisavad kuni 16 digitaalset kanalit.


PicoScope 9000 seeria

Unikaalsed ostsilloskoobid silmakaardi andmete koostamiseks (Andmete silmade diagrammi kontseptsiooni saab kasutada andmesignaali kvaliteedi ja signaali vastavuse hindamiseks ajalistele nõuetele. 9,5 GHz optiline sisend, taktsagedus ja TDR/TDT diferentsiaalvalikud (TDR/TDT tarkvara valikud loovad ajadomeeni peegelduse analüüsi (TDR) ja edastamise (TDT) süsteemi).


PicoScope® tooted:


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]