Tootekood: T9AP1D52-12
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
TE Connectivity
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
8.85
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval565 tk
Kauba kirjeldus
TE Connectivity
Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 30A; max.277VAC TE Connectivity
NomNr
T9AP1D52-12
Tarnija toote kirjeldus
Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 30A; max.277VAC
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
T9AP1D52-12
Supplier's product code
T9AP1D52-12
Product ID
U-345417
AC contacts rating @R
30A / 240V AC
Body dimensions
50.3x27.9x27.4mm
Coil power consumption
1W
Coil resistance
144Ω
Coil voltage min.
9V DC
Contact current max.
30A
Contact material
AgCdO
Contact resistance
75mΩ
Contacts configuration
SPST-NO
DC contacts rating @R
10A / 28V DC
Leads
connectors
Leads dimensions
4.75x0.5mm
Manufacturer
Manufacturer series
T9A
Mechanical durability
10000000 cycles
Mounting
on panel
Operating temperature
-55...85°C
Rated coil voltage
12V DC
Relay variant
power
Switched voltage
max. 28V DC