381 000 products sold on & & eBay. Find out more

Praktilised kingiideed

Taas on märkamatult saabunud see aeg, mida kõik ootame ja samas ka mitte. Jõulud on toredad pühad koos perega, kuid ka suur peavalu - mida kinkida? Kui oma sõprade, kolleegide või pere ringis on inimesi, kellele meeldib meisterdada, luua või parandada, lõpetage otsingud - meil on suurepärane, praktiline ja ilus Jõulukingitus. Kiirusta, pühadekomplektide kogus on väga piiratud!


Originaalne KNIPEX kingitus: Cobra XS mini reguleeritavad näpitsad jõulumänguasjas

Usaldusväärsed, vajalikud ja tõesti kvaliteetsed - mida võiks veel soovida? KNIPEX firmat teab enamus meistrimehi: see on suurepärane ja professionaalne tööriistade tootja, millede kvaliteedis ei kahtle keegi, aga jõulukingituse pakend lisab vaid plusse. Kuigi näpitsad on väiksed, pole need mänguasjad: need suudavad haarata ja tänu iselukustuvusele hoida kuni 28 mm läbimõõduga torusid! Piiratud väljalaskega WERA Kraftform Kompakt 12 osaline komplekt

See on Jõulukingitus mida selle saaja kasutab kindlasti kauem kui kestavad pühad: pea igas situatsioonis sobiv mugavas ümbrises kruvikeerajate komplekt võib saada suurepäraseks saatjaks ka reisil või matkal. Kompaktne, professionaalne ja tõesti tõsine WERA komplekt meeldib ka neile, kes soovivad alati omada käepärast universaalseid tööriistu.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]