381 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem
Estonians

Pro'sKit – teie edu tööriist!

LEMONA elektronics riiulid on täis uusi Pro'sKiT tööriistu, seega kiirustame neid Teile lähemalt tutvustada. Juba kolm aastakümmet on Pro'sKiT varustanud turgu professionaalsete ja innovaatiliste tööriistadega 22 erinevas kategoorias, jootepostid, elektriseadmed ja testimisseadmed. Pro'sKiT spetsialistid peavad pidevat täiustamist oma visiitkaardiks ning loovad mitte ainult innovaatilisi, vaid ka hästi läbimõeldud tööriistu ja seadmeid, mis lihtsustavad ja kiirendavad tööd elektroonika, võrguühenduse ja kõrget täpsust nõudvate seadmetega tegelevatele inimestele.

Kruvikeerajad elektroonikale

Kruvikeerajad, mis on ideaalsed täpsust nõudva töö ja koduse elektroonika seadmete parandamise jaoks. Nad on valmistatud kvaliteetsest terasest ning kaetud kroomiga, tagades tööriistade pikaajalise vastupidavuse. Neil on ka ergonoomiline disain ja libisemisvastane käepide, mis tagab  mugava töötamise ka kõige väiksemate esemetega.

 

Tööriistad ja tarvikud jootmiseks

Pro'sKiT pakub laias valikus jootmise tööriistu ja seadmeid: tavalisi ja 3D-printitud jootekoldeid, lahtijootmistööriistu, kombineeritud, mini- ja nutikaid jooteposte. Kõik nad on kavandatud võimalikult lihtsaks kasutamiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks. Jootmistööriistadesse sisse ehitatud temperatuuri reguleerimine tagab soovitud temperatuuri kiire saavutamise, selle püsivuse ja pideva kontrolli.

Pro'sKiT tööriistad pole ainult kõrge kvaliteediga, vaid ka laia tarvikute valikuga tootja poolt, mis võivad tööd lihtsustada ja tööriistu kohandada, võimaldades neil täita veelgi rohkem funktsioone. Kui Teil on küsimusi või soovite rohkem teada saada Pro'sKiT toodete kohta, siis LEMONA elektronics spetsialistid pakuvad vajalikku teavet ja aitavad Teil valida parima toote oma projektide jaoks. 


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]