Tootekood: F204AC-40/0.1
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
ABB
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
ABB
RCD breaker; Inom: 40A; Ires: 100mA; Max surge current: 5000A; IP20 ABB
Tehnilised andmed
Laokood
U-184922
Bränd
NomNr
F204AC-40/0.1
Tarnija toote kirjeldus
RCD breaker; Inom: 40A; Ires: 100mA; Max surge current: 5000A; IP20
Tarnija toote parameetrid
Product code
F204AC-40/0.1
Product ID
U-184922
Conform to the norm
IEC EN 61008
Cross section of connecting wires
1...25mm<sup>2</sup>
Current rating
40A
Electrical life
10000 cycles
IP rating
IP20
Kind of circuit breaker
type AC
Manufacturer
Manufacturer series
F200
Max surge current
5kA
Mechanical durability
20000 cycles
Mounting
for DIN rail mounting
Number of poles
4
Operating temperature
-25...55°C
Rated voltage
400V AC
Residual current
0.1A