Tootekood: FH204AC-63/0.3
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
ABB
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-2
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
122.45
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval2 tk
Kauba kirjeldus
ABB
RCD breaker; Inom: 63A; Ires: 300mA; Max surge current: 250A; IP20 ABB
Tehnilised andmed
Laokood
U-187489
Bränd
NomNr
FH204AC-63/0.3
Tarnija toote kirjeldus
RCD breaker; Inom: 63A; Ires: 300mA; Max surge current: 250A; IP20
Tarnija toote parameetrid
Brand
Supplier's product code
FH204AC-63/0.3
Product ID
U-187489
Conform to the norm
IEC EN 61008
Cross section of connecting wires
1...25mm<sup>2</sup>
Current rating
63A
Electrical life
10000 cycles
IP rating
IP20
Kind of circuit breaker
type AC
Manufacturer
Manufacturer series
FH200
Max surge current
250A
Mechanical durability
20000 cycles
Mounting
for DIN rail mounting
Number of poles
4
Operating temperature
-5...40°C
Rated voltage
230/400V AC
Residual current
0.3A