Tootekood: 4816P-T01-101LF
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-2
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
3.00
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval673 tk
Kauba kirjeldus
RESISTOR NETWORK, 100R
U-3671044
Bränd
NomNr
4816P-T01-101LF
Tarnija toote kirjeldus
RESISTOR NETWORK, 100R; Resistance:100ohm; Product Range:4800P Series; No. of Elements:8Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:SOIC; No. of Pins:16Pins; Voltage Rating:50V; Power Rating per Element: