381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

Rigoli mõõteriistad

RIGOL on aastate jooksul keskendunud tipptasemel tehnoloogia arendamisele ja läbimurdele üldotstarbeliste elektrooniliste mõõtevahendite valdkonnas. RIGOLi missiooniks on "pakkuda rohkem võimalusi tehnoloogiauuringuteks". 24 tegevusaasta jooksul on RIGOList saanud ülemaailmse katse- ja mõõtmistööstuse uuendaja, tunnustatud kõrgtehnoloogiline ettevõte.


Testimis- ja mõõtmistööstuse ümberkujundamine

RIGOLi esmaklassiline tootesari hõlmab digitaalseid ja segasignaali ostsilloskoope, spektrianalüsaatoreid, RF- ja signaaligeneraatoreid, toiteallikaid, elektroonikakoormusi, stendi multimeetreid ja andmehõivesüsteeme. RIGOLi mõõteseadmed ühendavad endas kompromissitu jõudluse, kvaliteedi ja täiustatud tooteomadused; kõik tarnitakse väga soodsate hindadega. RIGOLi lahendused rõõmustavad kliente paljudes valdkondades, nagu tehniline koolitus, sisseehitatud elektroonika projekteerimine, WiFi integreerimine, EMC uuringud, elektroonika tootmine, remont ja muud tegevused.

Laitmatu kvaliteet

RIGOLi toodete valikul ei saa teha järeleandmisi. RIGOL pakub kõrget jõudlust ja funktsioone, mida vajad töö kiireks teostamiseks, ning kvaliteeti ja kasutusmugavust. Oleme kindlad, et jääd RIGOL toodete ja nende erakordse väärtusega rahule, sest mõõtevahenditele kehtib 3-aastane garantii.

Digitaalsed ostsilloskoobid

RIGOLi kõige võimsam ostsilloskoopide platvorm UltraVision III pakub uut jõudlust, kiirust ja analüüsivõimalusi.

Suurema jõudluse ja analüüsinõuetega kliendid hindavad uue UltraVision II ostsilloskoopide tootesarja võimsust, paindlikkust ja kasutusmugavust.

Kliendid, kes otsivad usaldusväärseid põhilisi visualiseerimis- ja häälestustööriistu enneolematu hinnaga, hindavad tuttavat UltraVisioni ostsilloskoopide tootesarja.

RIGOLi OSTSILLOSKOOBID


Olenemata sellest, kas sinu klass vajab lihtsat siinusgeneraatorit või töötad keeruliste rakenduste kallal, mis nõuavad mitut signaaligeneraatorit, on RIGOLi generaatorite valikus lahendus, mis vastab sinu vajadustele.

16-bitised signaali kvantisaatorid 

Kliendid, kes vajavad kõrgeimat signaali terviklikkust ja keerukat signaali genereerimist, hindavad RIGOLi uusi SiFi II generaatoreid. SiFi II ühendab otsese diskreetimisarhitektuuri ja 16-bitise eraldusvõime täiustatud genereerimisvõimaluste ja suure mäluga, et tagada stabiilne, pikaajaline ja kvaliteetne signaali genereerimine.

14-bitised signaali kvantisaatorid

Kliendid, kes vajavad põhifunktsioonide usaldusväärset genereerimist sagedusalas 25 MHz kuni 350 MHz, hindavad RIGOLi 14-bitiste generaatorite paindlikkust, jõudlust ja usaldusväärsust.

RIGOLi generaatorid


DM3000 seeria multimeetrid pakuvad usaldusväärseid ja kuluefektiivseid mõõtmisvõimalusi alalis- ja vahelduvpinge, alalispinge, vahelduvpinge, takistuse (2- ja 4-juhtmeline), mahtuvuse, dioodide testimise, sageduse ja temperatuuri mõõtmiseks. Need lauamõõturid on mõeldud lihtsaks ja tõhusaks lauamõõtmiseks, kuid sisaldavad tarkvara võimalusi andmete logimiseks ja kaugprogrammeerimiseks praktiliselt mis tahes liidesest.

Alalisvoolu toiteallikad

Alalisvooluallikas on seade, mis toodab puhast ja stabiilset alalisvoolu. Alalisvoolu toiteallika valimisel on mitmeid olulisi näitajaid, sealhulgas kanalite arv, koguvõimsus, kanalite väljundomadused, eraldusvõime jne. Iga mõõdik on seotud vajaduste ja rakendustega, mida me ehitame või katsetame.

Alalisvoolu koormused

Programmeeritav elektrooniline alalisvoolu koormus on seade, mis reguleerib täpselt koormuse pinget ja voolu, mis vastab täpselt energiatarbimisele. Programmeeritava alalisvoolu elektroonilise koormuse valimisel tuleb arvesse võtta mitmeid olulisi parameetreid, sealhulgas maksimaalne võimsus, maksimaalne vool, maksimaalne pinge, voolu gradient jne. Iga näitaja on seotud vajaduste ja rakendustega, mida tuleb uurida.

RIGOL toiteallikad

Järgmistes artiklites anname üksikasjalikku teavet iga arvesti seeria kohta.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]