Signaallamp BA9s 130V 0.02A
Tootekood: BA9S130V0.02A
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hind kasutades LEMONA+ kaarti:
ja saa soodustust alates
0.11
(-3%)
3.59
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mõõtühik: tk
Kokku:
3.70
Pack = 5 tk
Komplekt = 10 tk
Kättetoimetamise tähtajad
lemona shop
Tellimuse töötlemine
Tellimuse töötlemine
Kogus laos
Saadaval30 tk
Lemona keskladu (Tarne 1-3 tööpäeva)
Saadaval10 tk
Lemona Vilnius ladu 1 (Tarne 2-4 tööpäeva)
Saadaval10 tk
Lemona Vilnius ladu 2 (Tarne 2-4 tööpäeva)
Saadaval2 tk
Lemona Kaunas ladu (Tarne 2-4 tööpäeva)
Saadaval5 tk
Lemona Klaipėda ladu (Tarne 2-4 tööpäeva)
Saadaval7 tk
Lemona Šiauliai ladu (Tarne 2-4 tööpäeva)
Kauba kirjeldus
Signaallamp BA9s 130V 0.02A
Tehnilised andmed
Laokood
47952
Kaal
0.002 kg.
Jõudu, W
2.6
Bränd
Värv
skaidri
Praegune, A
0.02
Tüüp
kaitrinė
Juhtpinge, V
130
NomNr
BA9S130V0.02A
Pesa
BA9s
Nimipinge DC, V
130
Nimipinge vahelduvvool, V
Jõudu., W
2.6
Tehisintellekti poolt genereeritud tootekirjeldus
Signaallamp BA9s 130V 0.02A on Bailey tootevalikust, mis on mõeldud signaalide ja indikaatorite jaoks. See on filamentlamp, millel on bajonettliides BA9S. Lamp töötab 130V pingega ja tarbib 0.02A voolu. Selle võimsus on 2.6W.
Miks valida see toode?
  • Kvaliteetne Bailey toode
  • Sobib signaalide ja indikaatorite jaoks
  • Pikk eluiga
  • Usaldusväärne ja vastupidav
  • Nimede või mudelite erinevused: AI võib toote nime või mudelit valesti esitada.
Tarnija toote kirjeldus
Filament lamp: bayonet; BA9S; 130VAC; 20mA; 2.6W
Tarnija toote parameetrid
Current rating
20mA
Kind of handle
BA9S
Manufacturer
NEOLUX LIGHTING
Operating voltage
130V AC
Power
2.6W