Tootekood: QTG70LFBZ324RAG
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP54; QTG70; ABS QLIGHT
NomNr
QTG70LFBZ324RAG
Tarnija toote kirjeldus
Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP54; QTG70; ABS
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
QTG70LFBZ324RAG
Brand
QLIGHT
Supplier's product code
QTG70LFBZ324RAG
Product ID
U-300927
Body colour
white
Body dimensions
Ø70x409mm
Body material
ABS
Colour
red/amber/green
IP rating
IP54
Lens dimensions
Ø70mm
Light source
LED
Manufacturer
QLIGHT
Manufacturer series
QTG70
Operating temperature
-30...50°C
Related items
LB24
Signalling method
continuous light
Supply voltage
24V DC