Tootekood: ST45ML324RAG
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP44; ST45L; ABS QLIGHT
NomNr
ST45ML324RAG
Tarnija toote kirjeldus
Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP44; ST45L; ABS
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
ST45ML324RAG
Body colour
white
Body dimensions
Ø45x186mm
Body material
ABS
Colour
red/amber/green
IP rating
IP44
Lens dimensions
Ø45mm
Light source
LED
Manufacturer
QLIGHT
Manufacturer series
ST45L
Operating temperature
-30...60°C
Related items
TWA45
Signalling method
continuous light
Supply voltage
24V DC