Tootekood: ST56MLBZ324RAG
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP23; ST56L; ABS QLIGHT
NomNr
ST56MLBZ324RAG
Tarnija toote kirjeldus
Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP23; ST56L; ABS
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
ST56MLBZ324RAG
Supplier's product code
ST56MLBZ324RAG
Product ID
U-339087
Body colour
white
Body dimensions
Ø56x297mm
Body material
ABS
Colour
red/amber/green
IP rating
IP23
Lens dimensions
Ø56mm
Light source
LED
Manufacturer
QLIGHT
Manufacturer series
ST56L
Operating temperature
-30...60°C
Related items
TWA45
Signalling method
continuous light
Supply voltage
24V DC