Tootekood: SP400P-3G0.75/1500
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-2
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
93.55
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval3 tk
Kauba kirjeldus
Wire: coiled; ÖLFLEX® SPIRAL 400 P; 3G0.75mm2; unshielded; PUR LAPP
U-335773
Bränd
NomNr
SP400P-3G0.75/1500
Tarnija toote kirjeldus
Wire: coiled; ÖLFLEX® SPIRAL 400 P; 3G0.75mm2; unshielded; PUR
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Cable external diameter
5.7mm
Cable features
straight ends 200/600mm
Cable structure
3G0.75mm<sup>2</sup>
Coiled cable length before stretching
1.5m
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
yellow-green
Flexibility class
5
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of wire
ÖLFLEX® SPIRAL 400 P
Length of the lengthen coiled cord
4.5m
Manufacturer
LAPP
Number of cores
3
Operating temperature
5...50°C
Rated voltage
0.3kV