Estonians

Stannol

Tootja info

Ettevõte asutas 10. mail 1879 torumees Wilhelm Paff, kes lisaks oskustööle arendas, tootis ja müüs jootevedelikke. Tema järeltulija Hans Eckstaedt, ettevõtte asutaja poeg, viis 1920ndatel aastatel laienemise edukalt lõpule. 2006. aasta lõpus toodi turule rahvusvaheliselt kaitstud kaubamärk Stannol.

Ettevõtet hindavad kõrgelt nii tööstussektoris kui ka DIY-valiku poolest kliendid üle kogu maailma, sest Stannol rakendab kõigi toodete puhul kõrgeid nõudmisi.


Tootevalik

Tootevalikus on nii joodised, jootetraadid, jootepastad, jootevedelikud, jootekolvid ja elektrooniliselt juhitavad jootejaamad kui ka lai valik tarvikuid.


Kvaliteedipoliitika

Toodete ja teenuste püsivalt kõrge kvaliteet tagab rahulolevad kliendid. Ettevõtte juhtkond on seadnud ülesandeks vastutust ja protsesse ning kvaliteedi tagamise meetmete tõhusust pidevalt reguleerides töötajate vastutust ja teadlikkust kvaliteedi valdkonnas edendada.


Keskkonnateadlik tootesari

Stannol on maailma esimene jootmistehnoloogiate tootja, kes pakub puhtalt keskkonnateadlikku tootevalikut: greenconnect.

Varem kohaldati tina ostmisel ainult kahte kriteeriumi: kvaliteeti ja hinda. Tooraine tohutu nõudluse tõttu leiame peaaegu kõigis kaevandustes ebainimlikke töö- ja elutingimusi. Järelevalveta ja osaliselt ebaseaduslik tooraine kaevandamise protsess kahjustab oluliselt keskkonda. Juba 2014. aastal tõime koostöös Fairlötet eV-ga turule jootevaba juhtme, mida toodetakse arengumaades ilma inimtööjõu või keskkonna kasutamiseta.


žalioji produktų linija stannol

Joodis


Jooteräbusti


Jootepasta


Deselting lint


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]