📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Sunon

Tootjast

SUNON on maailmatasemel ventilaatorite tootja. Ettevõte asutati Taiwanis 1980. aastal. Sunon investeerib palju uute toodete väljatöötamisse, olles maailma juhtiv jahutusmoodulite, miniatuurventilaatorite ja magnetpadi-ventilaatorite tootja (Mag lev seeria). Sunon on uurinud ja tootnud täppis-elektrimootoreid juba üle 40 aasta, tehes sellest maailma väikseima ventilaatori. Sunoni tootevalik on jagatud viide tootekategooriasse. Sunon toodab ka ventilaatoritarvikuid: kaitsevõresid, katteid, ühenduskaableid.

SUNON on tänu suurepärasele tehnoloogiale ja stabiilsele kvaliteedile tunnustatud kogu maailmas ning ettevõtte on osalenud ka NASA katseprogrammis. Valdkonna liidrina on SUNON tänu oma suurepärasele kvaliteedile ja jõudlusele veelgi nähtavam.Innovatsioon

SUNON leiutise ja innovatsiooni keskus on loonud akustika- ja vibratsioonilabori ning materjalilabori ja varustanud selle kõrgtehnoloogiliste seadmetega nagu Akustika HMS, vibratsioonirežiimi analüsaator, IR-termograafianalüsaator ja ülitäpne termograafiasüsteem. Lisaks antakse laboritele ka täielik komplekt CAE tarkvara digitaalse / analoogse soojusvoo, akustika, mootori magnetiliste ahelate, vibratsioonirežiimide, konstruktsioonitugevuse, kukkumissimulatsiooni, termilise analüüsi ja muu analüüsi teostamiseks. Spetsialistid kasutavad ülalnimetatud seadmeid, tööriistu ja tarkvara ventilaatori labade ja mootori magnetiliste / elektrooniliste vooluringide väljatöötamiseks, materjalide ja kandesüsteemide uurimiseks, akustilise kvaliteedi ja vibratsiooni analüüsimiseks ja parandamiseks, jahutusmoodulite väljatöötamiseks ja materjalide soojusjuhtivuse uurimiseks. See mitte ainult ei viimistle meie tootekujundust, vaid lühendab ka arendusaega, parandades seega turuvõimalusi.SUNON ventilaatorid (Kõik SUNON tooted)


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]