Tootekood: MD100S16M5-YAN
no gallery
no gallery
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 1.6kV; If: 100A; Ifsm: 920A YANGJIE TECHNOLOGY
NomNr
MD100S16M5-YAN
Tarnija toote kirjeldus
Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 1.6kV; If: 100A; Ifsm: 920A
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
MD100S16M5-YAN
Supplier's product code
MD100S16M5-YAN
Product ID
U-254572
Case
M5
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
glass passivated
Leads
M5 screws
Load current
100A
Manufacturer
YANGJIE TECHNOLOGY
Max. forward impulse current
0.92kA
Max. forward voltage
1.9V
Max. off-state voltage
1.6kV