Tootekood: 32.768K-15PPM
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-24
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
0.30
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval7683 tk
Kauba kirjeldus
Resonator: watch; 32.768kHz; THT; Ø3.1x8mm; 12.5pF; ±15ppm; TC38 IQD FREQUENCY PRODUCTS
NomNr
32.768K-15PPM
Tarnija toote kirjeldus
Resonator: watch; 32.768kHz; THT; Ø3.1x8mm; 12.5pF; ±15ppm; TC38
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
32.768K-15PPM
Brand
IQD FREQUENCY PRODUCTS
Supplier's product code
32.768K-15PPM
Product ID
U-82132
Body dimensions
Ø3.1x8mm
Capacitance
12.5pF
Case
TC38
Diameter
3.1mm
Frequency
32.768kHz
Height
8mm
Lead length
9mm
Manufacturer
IQD FREQUENCY PRODUCTS
Mounting
THT
Resonator tolerance
±15ppm