381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

Toiteplokid - tørner-/valvesignalizazionessysteme laitässäedd

MEAN WELL on maailma juhtiv standardsete toiteplokkide tootja; neid müüakse kaubamärgi MEAN WELL all enam kui 80 riigis.

Valve- ja tulekahjusignalisatsioonisektoris pakub MEAN WELL kolme terviklikku tootesarja: PCB tüüpi, DIN-liistu tüüpi ja suletud tüüpi, sealhulgas PSC-, DRC-, DRS-, SCP- ja AD-seeriad, mis hõlmavad võimsusvahemikku 35 W ~ 480 W. Seoses linnade kiire arenguga kasvab nõudlus ohutute, töökindlate, sertifitseeritud ja nutikate tulekahjusignalisatsiooni toiteallikate järele. Sellega seoses tutvustab MEAN WELL uut säästlike suletud tüüpi toiteplokkide seeriat LAD-120/240/360/600 tulekahju-/valvesignalisatsioonisüsteemidele. LAD-seeria on madala profiiliga 1U-kõrgusega suletud tüüpi toiteplokid, mis on jagatud kahte tüüpi: põhimudel (LAD-120/240/360/600) ja UART-sideseadmete mudel (LAD-360/600xU). Mõlemas mudelis saab CH1 kasutada koormuste toiteks ja mõlema mudeli puhul saab sisseehitatud CH2 abiväljund akut laadida, samas kui aku toimib varutoiteallikana (UPS). CH1 väljundpinget saab reguleerida vahemikus -20 ~ +5% ja see suudab rahuldada kõik eri tüüpi akude laadimisvajadused ning pinget saab täpselt reguleerida. Paigaldatud on kõik vajalikud kaitsed on (lühise / ülekoormuse / väljundi ülepinge / ülekuumenemise / akude süvatühjenemise, akude pöördpolaarsuse vastu), mis annavad märku lahtiühendamisest / tühjenemisest / täislaetud akust. Olemas on kõik nõutavad ohutuskinnitused (CB/UL/RCM/CE/UKCA/EAC) ning tulekahjusüsteemidesse paigaldatavatele toiteplokkidele kohustuslikud erisertifikaadid GB17945 ja GB4717 (ainult UART-versioon). LAD-seeria toiteplokid sobivad valvesüsteemidele, läbipääsukontrollile, tulekaitsele, avariivalgustusele, läbipääsusignalisatsioonile, arvutiruumile ja välisseadmetele, keskseirele ja kõigile muudele süsteemidele, kus süsteemi vajadusteks on vajalik võimsusvaru.

Kasutus

Vanema põlvkonna ja LAD-seeria parameetrite võrdlemiseks vaadake järgmist tabelit: 

Spetsifikatsioonide allalaadimine

MEAN WELL tooted, mida saame lähiajal


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]