Tootekood: DTS-31/0.47/25-KM5
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Inductor: wire; THT; 25A; R: 2mΩ; -20÷50%; DTS-31; vertical; 230VAC FERYSTER
NomNr
DTS-31/0.47/25-KM5
Tarnija toote kirjeldus
Inductor: wire; THT; 25A; R: 2mΩ; -20÷50%; DTS-31; vertical; 230VAC
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Brand
FERYSTER
Supplier's product code
DTS-31/0.47/25-KM5
Product ID
U-171504
Inductance of individual winding
0.47mH
Inductor application
as interference suppressors
Kind of inductor
toroidal
Manufacturer
FERYSTER
Manufacturer series
DTS-31
Mounting
THT
Number of windings
2
Operating current
25A
Operating voltage
230V AC
Resistance
2mΩ
Spatial orientation
vertical
Terminal pitch
12.7x15mm
Test frequency
10kHz
Type of inductor
wire
Tolerance
-20...50%