Tootekood: TC33X-2-502E
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-49
B2B
Min. kogus: 5
Mitmekordsus: 5
Kokku:
2.00
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Ei ole saadavalEi ole saadaval
Kauba kirjeldus
TRIMMER, 5K, 3MM
U-684006
Bränd
NomNr
TC33X-2-502E
Tarnija toote kirjeldus
TRIMMER, 5K, 3MM; Track Resistance:5kohm; No. of Turns:1Turns; Potentiometer Mounting:Surface Mount Device; Product Range:Trimpot TC33 Series; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:┬▒ 25%; Temperature Coefficient:┬▒ 250