381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

Tutvuge KNIPEX 2022 a uudistega

Püüdes lahendada elektrikute, santehnikute ja teiste töötajate ette kerkivaid probleeme esitleb KNIPEX sel aastal koguni mitut uut, eriti kasulikku toodet, mida võite juba osta LEMONA electronic kauplustest.


Multitööriist elektrikutele 12 72 190

Vastates tõesti multitööriista nimetusele, võib see kolm-ühes tööriist lõigata isegi 10 mm2 kaableid, koorida isolatsiooni ((0,03-10 mm2) ja pressida klemmikingi kuni 4 mm2  kaablile. Muud KNIPEX tööriista omadused, mis teevad selle eriti praktiliseks ja kasulikuks on:

 • Reguleeritava pikkusega piiraja
 • Eriti täpne isolatsiooni koorimise reguleerimine
 • Vastupidavast metallist klemmikingade pressimise mehhanism
 • Mitmekomponendilised mittelibisevad käepidemed
 • Spetsiaalne mehhanism täieliku pressimistsükliga
 • Riputusaas, vastab KNIPEX TT programmile
 • Etikett tööriista omaniku märkimiseks


Klemmitangid 97 51 13 RJ45 pistikute pressimiseks

Need universaalsed tangid võivad pressida kaablile varjestatud ja varjestamata, 8 kontaktiga (8P8C) RJ45 pistikuid. See on ideaalne tööriist sidevõrkudes töötavatele professionaalidele, mis võimaldab lõigata, koorida isolatsiooni ja pressida kinni paljusid tavalisi RJ45 pistikuid.

Tangid on varustatud ka spetsiaalse pressimisotsikuga, ette nähtud pinge vähendamiseks ja painutamise eest kaitsmiseks ning reguleeritava fiksaatoriga, ette nähtud varjestatud/varjestamata korpusega RJ45 pistikutele. Need sobivad ka ümmarguste CAT kaablite lõikamiseks ja puhastamiseks. 

Tänu lukustamistehnoloogiale tagab see KNIPEX tööriist alalise, eriti kõrge pressimiskvaliteedi, aga paralleelne press tagab eriti täpse pressimise.Professionaalsed klemmitangid 0,08-10,0 mm² klemmidele 97 53 14

Kuigi tööriist ei ole uus on selle uuendatud versioon turul tõesti väga oodatud. Nende klemmitangide vanemad mudelid võimaldasid pressida vaid kuni 10 mm2 klemmikingi, kuid uusim  mudel võimaldab isegi kuni 16 mm2 või topelt 2x10 mm2. 

Samuti iseloomustavad neid tange:

 • ühtlane, kindel ja kiire pressimine;
 • kuusnurkne press hermeetilistele ühendustele;
 • sobivus peentele juhtmetele: võimaldab pressida peentele juhtmetele alates 0,08 mm²;
 • Omab automaatset reguleerimist erineva läbimõõduga juhtmetele, spetsiaalse mehhanismiga, mis tagab täpse pressimise.


Need uudised ja kogu KNIPEX sortimendi võib leida kõikidest LEMONA kauplustest ja veebipoest. Kui teil tekib küsimusi on meie spetsialistid alati valmis konsulteerima ja aitavad valida teie vajadustele kõige sobivamad tooted.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]