Tootekood: TPSMB440A-A-LF
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Diode: TVS; 600W; 440V; 1A; unidirectional; ±5%; DO214AA; reel,tape LITTELFUSE
NomNr
TPSMB440A-A-LF
Tarnija toote kirjeldus
Diode: TVS; 600W; 440V; 1A; unidirectional; ±5%; DO214AA; reel,tape
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
TPSMB440A-A-LF
Brand
LITTELFUSE
Supplier's product code
TPSMB440A-A-LF
Product ID
U-360722
Breakdown voltage
440V
Case
DO214AA
Features of semiconductor devices
glass passivated
Kind of package
tape
Leakage current
1µA
Manufacturer
LITTELFUSE
Manufacturer series
TPSMB
Max. forward impulse current
1A
Max. off-state voltage
376V
Mounting
SMD
Peak pulse power dissipation
0.6kW
Semiconductor structure
unidirectional
Type of diode
TVS
Tolerance
±5%