Tootekood: WN113-3/15/5W
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
15.55
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval7 tk
Kauba kirjeldus
Cable; 3x1.5mm2; IEC C19 female,IEC C20 male; PVC; 5m; white; 16A LIAN DUNG
U-2220286
Bränd
NomNr
WN113-3/15/5W
Tarnija toote kirjeldus
Cable; 3x1.5mm2; IEC C19 female,IEC C20 male; PVC; 5m; white; 16A
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
WN113-3/15/5W
Product ID
U-2220286
Application
for computer
Cable length
5m
Cable structure
3x1.5mm<sup>2</sup>
Cable/adapter structure
IEC C19 female
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Insulation colour
white
Kind of wire
H05VV-F
Manufacturer
LIAN DUNG
Max. operating current
16A
Number of cores
3
Rated voltage
0.25kV